Teslimat Koşulları

   Teslimat koşulları

Aklınıza takılan veya merak ettiğiniz her türlü soru için bizlere 0212 671 94 00 numaralı telefonumuzdan veya info@tenexoffice.com adresinden e-posta ile ulaşabilirsiniz. Aşağıda teslimat ve iadeye ilişkin sık sorulan sorulara kısa yanıtlar bulacaksınız.  1. Sitenizden sipariş geçtim, ürünüm ne zaman gönderilir?

Hafta içi saat 14:00’e kadar tamamlanan siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Normal koşullarda, ürününüz gönderimden bir sonraki iş günü, kargo firmalarının adresinize teslimat kurallarına uygun şekilde, tarafınıza ulaştırılır.

  1. Kargo takip numarama nasıl ulaşabilirim?

Kargo takip bilgileriniz, siparişiniz verirken bize bildirdiğiniz e-posta adresine gönderilmektedir. İlgili kargo firmasının web sitesinden ya da çağrı merkezinden paketinizin anlık hareketlerini takip edebilirsiniz.

  1. Taşıyıcı firma teslimatta ürünün kurulumuna yardımcı oluyor mu?

Hayır. Ürün veya ürünleriniz paket içerisinde kurulum ve kullanım kılavuzu ile birlikte gönderilir. Kurulumu kılavuzdaki basit adımları sizin yapmanız gerekmektedir. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an bizlere 0212 671 94 00 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

  1. Ürünüm eksik ya da hasarlı geldi, ne yapmalıyım?

Siparişiniz size ulaştığında paket üzerine herhangi bir darbeaçılma veya hasar gördüğünüz anda paketi teslim almadan önce kargo görevlisine tutanak tutturmanızı ve müşteri hizmetlerimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Bunları yapmadan ürünü teslim almanız durumunda tüm sorumluluğun size ait olduğunu kabul etmiş sayılırsınız.

  1. Siparişimi verdikten sonra adres değişikliği yapabilir miyim?

Tabii ki. Ürününüz kargoya verilmeden önce ve mesai saatlerimiz dahilinde, 0212 6719400 numaralı telefonumuzu aramanız ve bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

  1. Ürünlerinizde garanti süresi ne kadar?

Sitemizden satın alacağınız masalar 1 yıl, koltuklar ve diğer tüm ürünler 2 yıl garanti altındadır.

  1. Ürün iadesini nasıl gerçekleştirebilirim?

İade etmek istediğiniz ürünü; faturası ile birlikte demonte halde orijinal kutusunda göndermeniz gerekmektedir. İadenizin onaylanabilmesi için ürünün kullanılmamış ve hiçbir hasar görmemiş olması gerekmektedir.